Teknoloji

Apple’ın merakla beklenen M3 işlemcisi ne zaman gelecek?

Analist Ming-Chi Kuo, yaklaşan 15 inç MacBook Air hakkında bazı bilgiler verdi. Kuo’ya göre bu makine 2 işlemci seçeneği sunacak ancak bunlar Apple’ın 13 inç MacBook Airhalihazırda sundukları için bir emsal oluşturacaktır.

Ancak 15 inç MacBook Air’de bir özellik güncellemesi bekleyen kullanıcılar, geçen yıl yeniden tasarlanan M2 işlemcili MacBook Air ile aynı makineyi bulacaklar. Öte yandan, işlemcide Elma M3′göreceğiz.

Ayrıca Kuo, 15 inçlik MacBook’un Apple tarafından üretileceğini söyledi. Macbook AirAyrıca, giriş seviyesi MacBook Pro olarak adlandırılacağına dair geçmiş raporları da doğruluyor. 15 inç seçeneğisunmayı düşünmüyor.

Bu raporda ilginç olan şey, Kuo’nun Apple’ın M3 yongaları programını ayrıntılarıyla anlatmasıdır. Kuo’ya göre Apple’ın M3 çipinin seri üretimi 2023’ün 2. yarısında gerçekleşecek. M3 Pro ve M3 Max’ten Yakında başlaması bekleniyor. Daha önceki raporlarda Apple’ın 2024’ün başlarında mağazalarda yerini alacak olan üst seviye MacBook Pro modelleri için M3 Pro ve M3 Max işlemcilerini hazırladığı belirtilmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu