Haber

AK Parti’den Güngör; “19 ilçemizle Türk Yüzyılına hazırız”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, 14 Mayıs seçimleri için 19 ilçede yürüttükleri çalışmaların tamamlandığını belirterek, “AK Parti listelerinden ilimizden en az 4 milletvekili seçilecek.”

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, İlçe Başkanları ve İlçe Başkanları ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın katılımıyla bir toplantı gerçekleştirdi. Güngör, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirmek üzere İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Güngör, “Cumhuriyetimizin 100. yılında 1. parti olarak 2023 seçimlerinin hazırlıklarını yapmak ve 13. Cumhurbaşkanı olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Parti milletin gönlünde yer etmiş partidir milletin sorunlarını çözen partidir 19 ilçemizde güçlü bir zafer için elimizden geleni yapalım. seçim dönemi.Biz hep milletimizin hizmetkarı olduk.Milletimizin iradesini 14 Mayıs’ta alacağı kararla göstereceğine inanıyorum.1’inci Parti AK Parti’nin 13’üncü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dır diyecek.

“Denizli’den en az 4 milletvekili çıkaracağız”

Başkan Güngör, “Bugün ciddi bir mücadele içindeyiz. Cumhur İttifakı olarak daha güçlü bir Türkiye için bir aradayız. Bu bilinçle nice başarılara imza atacağımıza olan inancımız tamdır. Şehrimizden en az 4 milletvekili inşallah başarır. AK Parti listelerinden Denizlili hemşehrilerimizin de desteğiyle Cumhur İttifakı olarak seçilmek, bunu da Meclis’teki fazlamızla önemli bir farkla başaracağız” dedi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu